GENESIS

Filozofia GENESIS jest prosta – tworzymy rowery, na których jazda sprawia nam przyjemność. Fakt, że wielu z Was podziela tą pasję sprawia nam wielką radość.

Nie jesteśmy największym zawodnikiem na rynku, ale to właśnie pozwala nam na podejmowanie pewnego ryzyka. Możemy projektować takie rowery, które większe marki mogłyby uznać za zbyt skrajne i dziwne aby wypuścić je na rynek. Jednak jeżeli jazda na nich sprawia nam przyjemność i uważamy, że znajdzie się jeszcze parę osób, które też tak myślą to według nas jest to gra warta świeczki! Przywiązujemy dużą wagę do szczegółów, podejmujemy niezliczone próby i testy aby nasze rowery były idealnie dopracowane jednocześnie starając aby były one w Waszym zasięgu.

Zdecydowanie nie jesteśmy snobami jeżeli chodzi o materiały i tak, w zależności od tego co jest najlepszym wyborem do konkretnego modelu i jego przeznaczenia, znajdziecie u nas karbon, tytan, stal i aluminium – wykorzystujemy je wszystkie, aby uzyskać jak najlepszy efekt.

Większość naszych rowerów posiada ciekawe funkcjonalności (szufladkowanie rowerów to nie nasza bajka), które pozwolą Wam na ich codzienne użytkowanie w różnych warunkach. Naszym celem jest osiągnięcie idealnego połączenia wyglądu, technologii i praktyczności.

Rowery szosowe wyprawowe mtb Genesis katalog 2020

Rowery Genesis Katalog 2020

Katalog 2019

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl